SONICARE Philips FlexCare HX6912/51

Szczoteczka SONICARE Philips FlexCare HX6912/51

Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych – 

Wielu ludzi nie od dziś ma bzika na punkcie czystych zębów. W wielu drogeriach znajdziemy półki uginające się od przeróżnych past do  zębów, jak i szczoteczek. Znajdziemy również wiele innych produktów do higieny jamy ustnej, które są wręcz niezbędne. Do wyboru mamy przede wszystkim szczoteczki manualne, czyli szczoteczki tradycyjne. Szczoteczki elektryczne, jak i również szczoteczki soniczne. Tutaj warto zastosować szczoteczkę Sonicare Philips FlexCare. Ten ostatni rodzaj szczoteczki czyści najdokładniej. Ta szczoteczka lepiej myje zęby niż szczoteczka manualna.

Szczoteczka łączy w sobie zalety bardzo szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minute) oraz emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjna w trudno dostępnych miejscach. Ten produkt również nie uszkadza szkliwa i nie podrażnia dziąseł.

SONICARE Philips FlexCare HX6912/51

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących szczoteczki pomocnej w codziennej, profilaktycznej higienie jamy ustnej. Charakteryzuje ją subtelność ruchów, dlatego nie podrażnia wrażliwych dziąseł.

W zestawie znajdują się dwie szczoteczki soniczne SONICARE Philips HX6912/15, dwie końcówki Sonicare Diamond Clean w wersji standard. Znajdziemy również etui podróżne, ładowarkę oraz 2 nasadki ochronne na główkę szczoteczki. Zestaw ten jest idealnym wyborem dla całej rodziny. Zapewnia naszym zębom bielszy, zdrowszy wygląd.

Szczoteczka ma chromowany, srebrny przód i matowy, czarny tył, więc wygląda ładnie i solidnie. Szczoteczka wyglądem przypomina normalną szczoteczkę i podobnie się porusza. Produkt ten wykonuje aż 62 000 ruchów na minutę. Niestety w tym przypadku zwykła szczoteczka nie dałaby rady.

Funkcje szczoteczki

Szczoteczka Philips Sonicare FlexCare posiada 2 tryby szczotkowania. Go Care — intensywne, dokładne czyszczenie zębów przez 1 minutę. Max Care – 2 minuty intensywnego czyszczenia. Wzbogacone o dodatkową minutę delikatnego doczyszczania powierzchni zębów.

W szczoteczce wbudowane są także 3 tryby pracy. Clean — standardowe czyszczenie zębów, white — wybielanie zębów. Massage — masaż i wzmocnienie dziąseł poprzez poprawę ich ukrwienia. Oprócz tego ta dobra szczoteczka posiada również automatyczny timer. Timer automatycznie wyłączy szczoteczkę po upływie określonego czasu. Produkt ten wyposażony jest również w program EasyStart. Idealna funkcja, która ułatwia użytkownikowi korzystanie ze szczoteczki po raz pierwszy. Przez pierwsze 14 dni szczoteczka stopniowo zwiększa swoją moc. Pozwala to  przyzwyczaić się do pracy urządzenia.

Szczoteczka Philips Sonicare FlexCare to pierwszy krok do pozbycia się przebarwień na zębach. Regularne korzystanie ze szczoteczki sprawia, że uśmiech staje się zdrowszy i bielszy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *